Клуб Мерів офіційно анонсував
свою участь у проєкті Horizon Europe
вуглецевої нейтральності міст U_CAN
та запрошує
до Мережі Зовнішніх Партнерів проєкту, Network of External Partners (NEP)
8 листопада на Всеукраїнському Саміті Мерів Юлія Чуфістова, членкиня президії Клубу Мерів, анонсувала старт проєкту U_CAN за участі Клубу Мерів у консорціумі проєкту. Проєкт є частиною Програми досліджень та інновацій «Горизонт Європа», який фінансується Європейською комісією та сприяє реалізації Європейського зеленої угоди, схваленої у 2020 році, як набір політичних ініціатив Європейської комісії з головною метою зробити Європейський Союз кліматично нейтральним у 2050 році.
Проєкт U_CAN надасть можливість українським містам узгодити свої стратегії та стандарти з кліматичною політикою ЄС. Це буде досягнуто шляхом цілеспрямованої підтримки зусиль українських міських адміністрацій щодо співпраці та взаємодії з європейськими колегами.
В результаті успішного виконання проєкту українські міста, що беруть в ньому участь, матимуть чітко визначені та контекстуально адаптовані кліматичні стратегії, які ефективно сприятимуть досягненню ними кліматичної нейтральності. Завдяки взаємодії з містами Mission Cities українські міста покращать свої спроможності в сфері зниження антропогенного впливу на клімат і зможуть реалізовувати відповідні локальні плани та заходи.
Проєкт U_CAN запрошує організації приєднатися до Мережі зовнішніх партнерів (NEP). Мережа зовнішніх партнерів U_CAN об'єднує організації з України та ЄС, які прагнуть до кліматичної нейтральності. Ця інтерактивна мережа об'єднує зацікавлені сторони, які мають досвід та спроможність зробити внесок у сталий розвиток у ключових секторах.
Чому варто приєднатися до U_CAN NEP?
Мережа зовнішніх партнерів U_CAN (NEP) є цінним ресурсом для пошуку партнерів, обміну знаннями та сприяння міждисциплінарній співпраці з метою підтримки України на шляху до кліматичної нейтральності.
Приєднавшись до мережі, організації отримають наступні переваги:
- Видимість завдяки розміщенню на веб-сайті U_CAN
- Доступ до ширшої європейської та української аудиторії
- Участь у публічних проєктних заходах
- Взаємодія з партнерами-однодумцями
- Вивчення можливостей для спільної розробки проектів, розбудови потенціалу та фінансування.
Члени NEP не обов'язково повинні брати участь у проєктній діяльності U_CAN. Навпаки, вони будуть внесені на інтерактивну мапу U_Can, що сприятиме налагодженню зв'язків із зацікавленими установами, які прагнуть співпрацювати з Україною у сфері кліматичної нейтральності.
Тип організації не є визначальним фактором. Основною метою є побудова широкої мережі організацій, відданих спільній меті досягнення кліматичної нейтральності в Україні, або організацій, розташованих у ЄС, зацікавлених у співпраці чи підтримці зусиль України. Ці організації можуть включати, але не обмежуватися:
- Муніципальні установи
- Наукові та академічні установи
- Приватні компанії
- Міжнародні організації
- Неурядові організації (НУО)
- Фінансові установи
Основна увага приділяється об’єднанню різних зацікавлених сторін, які працюють заради однієї справи.
Якщо ваша організація зацікавлена, будь ласка, заповніть форму для збору даних: U_CAN Network of External Partners Data Collector щоб полегшити процес приєднання та допомогти нам зрозуміти ваш досвід та перспективи. Ми також надаємо Форму інформованої згоди в якій викладено мету NEP та мотивацію надання даних для інтерактивної мапи.
На сайті проєкту, ви можете знайти детальну інформацію про NEP, що допоможе налагодити змістовний обмін з іншими ініціативами, які працюють над досягненням кліматичної нейтральності в Україні. Ми цінуємо вашу підтримку у створенні міцної мережі зовнішніх партнерств.
Приєднуйтесь до U_Can у прагненні зробити Україну кліматично нейтральною!